• Türkçe
  • English

Etkinlikler

Oca 15

Sayın Araştırmacılar,

15-24 Ocak 2018 tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Deneysel Araştırmalar Merkezinde XXIII. Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitim Kursu yapılacaktır.

Kurs bilgilendirmesi için tıklayınız.

Kas 25

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü olarak Sağlık Grubu öğrenci ve mezunlarımıza özel tasarladığımız eğitimimizin sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Katılım için bit.ly/kggbasvuruform adresinden başvuru yapılması zorunludur.

Ara 01

Eğitim programının ücreti 10.000 TL  (KDV dahil) olup kontenjan 30 kişidir.  (Kredi kartı ile ödeme yapılabilir).   

Programa katılmak isteyen hekimlerin, 15.11.2017 gününe kadar  Prof.Dr. İnci Özden’e müracaatları gerekir.                                                                                                                                                                                       GSM: 0535 943 GSM: 0535 943 00 44,  iozden@yeditepe.edu.tr

Eyl 21

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü olarak Yeditepeli öğrenci ve mezunlarımıza özel tasarladığımız çalışma ile topluluk önünde konuşma kaygısına son veriyoruz!

Eğitim sonunda sertifica verilecektir.

 

Katılım için bit.ly/kggbasvuruform adresinden başvuru yapmanız zorunludur.

Eyl 28

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü olarak Yeditepeli öğrenci ve mezunlarımıza özel tasarladığımız çalışma ile zamanı daha etkin kullanarak önceliklerinizi belirlemenizde yardımcı olacak tüm ipuçlarını bu eğitimde bulabilirsiniz.

Eğitim sonunda sertifica verilecektir.

 

Katılım için bit.ly/kggbasvuruform adresinden başvuru yapmanız zorunludur.

Eyl 23

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü olarak Yeditepeli  öğrenci ve mezunlarımıza özel tasarladığımız bu eğitim ile kendinizi doğru ifade etmenize ve karşınızdakinin aslında ne demek istediğini anlamanıza yardımcı olacak tüm ipuçlarını keşfedeceksiniz !

Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir.

 

Katılım için bit.ly/kggbasvuruform adresinden başvuru yapılması zorunludur. 

Eyl 30

Profesyonel Yaşamda Yazılı İletişim

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü olarak Yeditepeli öğrenci ve mezunlarımıza özel tasarladığımız bu eğitimde ifadelerinizin net ve anlaşılır olmasını sağlayan tüm ipuçlarını bulabilirsiniz !

Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir.