• Türkçe
  • English

YÜTBAT 11. ULUSAL TIP ÖĞRENCİ KONGRESİ “NÖROPSİKİYATRİ VE KOGNİTİF BİLİMLER”

SOSYAL PROGRAMI

I.GÜN: GALA YEMEĞİ VE AFTER PARTY

    22 Nisan cumartesi akşamı hakim olduğu eşsiz ve büyüleyici boğaz manzarasını nefis tatlarla birleştiren boğazın incisi Portaxe'te ziyafetlerin büyülü dünyasına girmeye hazır olun!

 

 

    Güzel bir ziyafetten sonra eğlenceye hız katmaya hazır olun , herkes hazırsa dans pistine geçiyoruz!! Mükemmel DJ performanslarıyla spotların her an üzerinizde olacağı after party için geri sayım başlasın !! 

 

 

 

 II.GÜN: IF PERFORMANCE HALL ATAŞEHİR KONSER/EĞLENCE

                  Birbirinden değerli sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapan, birçok insanı aynı müzik etrafında toplayan If Performance Hall , ilgileri üstüne çeken eğlence programıyla sizleri bekliyor. Canlı performansla bu güzel sahnede bizlerle olacak sürpriz sanatçılarımız bize mükemmel bir konserle sınırsız eğlencenin kapılarını açacak. Gecenin geç saatlerine kadar sürecek bu hareketli ve güzel programa biz hazırız ya siz?

 

 

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.GÜN: KAHVALTI EŞLİĞİNDE BOĞAZ’DA TEKNE TURU

 

  Üstat ne de güzel demiş ''yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı '' diye. biz de bundan esinlenerek güzel bir veda kahvaltısı için tarihi yalıları, sarayları, kaleleri denizden keşfetme fırsatı yakalayacağınız Dünyanın incisi İstanbul boğazında  gezintiye çıkarıyoruz sizleri.